Industriální závěsná lampa černá 4-světelná – Fotu

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102382 Jak skvělá závěsná lampa je tento Fotu! Je vyrobena ze dřeva s ocelí a má černou... více informací »
Industriální závěsná lampa černá 4-světelná - Fotu
Značka: QAZQA
1 359 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102382 Jak skvělá závěsná lampa je tento Fotu! Je vyrobena ze dřeva s ocelí a má černou...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102382
Jak skvělá závěsná lampa je tento Fotu! Je vyrobena ze dřeva s ocelí a má černou povrchovou úpravu. Čtyři otevřená stínidla poskytují zvláštní světelný efekt na stěně. Celková výška je 145,5 cm, tu můžete při montáži zkrátit. Lampa má délku 80 cm a šířku 14 cm. Montážní deska má výšku 2,5 cm, šířku 8 cm a délku 28 cm. Každé stínidlo má průměr 14 cm a výšku 10,5 cm. Díky otevřeným stínidlům jsou zdroje světla ve svítidle pěkně viditelné. Rozhodněte se tedy pro nápadnou variantu. Fotu doplníte 4 světelnými zdroji, každý s objímkou E27 (40 Watt), ty si ještě musíte objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná externím stmívačem, který není součástí dodávky. Tento Fotu se perfektně hodí do průmyslového obývacího pokoje, pracovny nebo jídelny. Už neváhejte!
Oblíbený kus Industriální závěsná lampa černá máte možnost sehnat pohodlně tady na webu v oblíbené kategorii zavesna svitidla. Nyní si můžete pořídit vyjímečné produkty z této sekce na pár kliknutí!

Ve slevě tento výrobek Industriální závěsná lampa černá 4-světelná - Fotu od značky se skvělou pověstí QAZQA jednoduše můžete sehnat v naší online nabídce extra se slevou. Stojí teď u nás 1 359 Kč.