Industriální nástěnné svítidlo rezavě hnědá 25 cm – Barril

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104873 Získejte stylovou lampu do svého domova s naším Barrilem. Toto svítidlo je vhodné jako... více informací »
Industriální nástěnné svítidlo rezavě hnědá 25 cm - Barril
Značka: QAZQA
795 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104873 Získejte stylovou lampu do svého domova s naším Barrilem. Toto svítidlo je vhodné jako...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104873
Získejte stylovou lampu do svého domova s naším Barrilem. Toto svítidlo je vhodné jako nástěnné i stropní svítidlo. Barril je vyroben z oceli a má stylovou rezavě hnědou barvu. Má průměr 25 cm a hloubku 17 cm. Montážní deska má průměr 23,5 cm a hloubku 2,5 cm. Požadovaný světelný zdroj E27 zatím není součástí dodávky, je nutné jej objednat samostatně. Chcete v místnosti vytvořit extra atmosféru? Poté můžete připojit stmívač, který není součástí dodávky. Při zapnutém osvětlení se světlo odráží od rezavě hnědé vnitřní stěny a vytváří v místnosti teplý světelný efekt. Hledáte krásné industriální nástěnné nebo stropní svítidlo? Pak je tento Barril pro vás!

Velmi oblíbený kus Industriální nástěnné svítidlo rezavě hnědá 25 cm - Barril od značky se skvělou pověstí QAZQA jde sehnat tady nyní výhodně! Zboží pořídíte teď u nás za 795 Kč.