Industriální nástěnné svítidlo černé – Fotu

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102378 Jak útulné nástěnné svítidlo je toto Fotu! Je vyrobena ze dřeva s ocelí a má černou... více informací »
Industriální nástěnné svítidlo černé - Fotu
Značka: QAZQA
539 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102378 Jak útulné nástěnné svítidlo je toto Fotu! Je vyrobena ze dřeva s ocelí a má černou...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102378
Jak útulné nástěnné svítidlo je toto Fotu! Je vyrobena ze dřeva s ocelí a má černou povrchovou úpravu. Snadno se otáčí, takže si sami určíte, kam světlo svítí. Lampa má hloubku 18 cm, výšku 17 cm a délku 14 cm. Montážní deska má hloubku 2,5 cm. Stínidlo má průměr 14 cm a výšku 10,5 cm. Fotu doplníte světelným zdrojem E27 (40 Watt), který si stále musíte objednat samostatně. Lampa je stmívatelná externím stmívačem, který není součástí dodávky. Tento Fotu se perfektně hodí do průmyslového obývacího pokoje nebo ložnice. Neváhejte již déle a doplňte svůj interiér tímto topperem. Velmi žádaný výrobek Industriální nástěnné svítidlo černé – Fotu lze pořídit zrovna tu na stránkách zařazený v sekci nastenna svitidla! Nyní koupíte nové kousky z této populární kategorie za nejlepší ceny. V očích zákazníků populární výrobce QAZQA prodává špičkové výrobky. A to ještě není vše.

Ve slevě kus Industriální nástěnné svítidlo černé - Fotu od výrobce se skvělou pověstí QAZQA můžete najít teď ve výprodejové akci. Nyní získáte od 539 Kč.