Industriální bodová černá – Bliss Mesh

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104476 Bliss Mesh je atraktivní místo na zeď nebo na strop! Pěkné do obývacího pokoje, chodby... více informací »
Industriální bodová černá - Bliss Mesh
Značka: QAZQA
825 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104476 Bliss Mesh je atraktivní místo na zeď nebo na strop! Pěkné do obývacího pokoje, chodby...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104476
Bliss Mesh je atraktivní místo na zeď nebo na strop! Pěkné do obývacího pokoje, chodby nebo ložnice. Vzhledem k tomu, že stínidlo má síťovanou strukturu, poskytuje lampa útulný světelný efekt v místnosti. Bliss Mesh je vyroben z oceli a má černou povrchovou úpravu. Má výšku 25 cm, délku 20 cm a šířku 14 cm. Montážní deska má průměr 12 cm a výšku 2,5 cm. Stínidlo má průměr 14 cm a výšku 12 cm. Bod zakončete světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 40 Watt). Nezapomeňte si je objednat samostatně. Lampa je stmívatelná externím stmívačem, který není součástí dodávky. Udělejte to doma útulně s Bliss Mesh!
Často hledaný produkt pořídíte v pohodě tady a teď na našem webu v oblíbené sekci nastenna svitidla! Nyní koupíte unikátní zboží z naší kategorie za výprodejovou cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce ovšem více kousků od dodavatele QAZQA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Industriální bodová černá - Bliss Mesh od spolehlivé značky QAZQA je k získání zrovna dnes pořád výhodně! K sehnání zrovna v akci za 825 Kč.