Ideal Lux Omega Round LED nástěnné 4000K černá

Výrobce: Ideallux Produkt číslo: 5001854 Nástěnné svítidlo LED Omega Round s krytím IP54 a výklopnou hlavou svítidla Omega Round je nástěnné... více informací »
Ideal Lux Omega Round LED nástěnné 4000K černá
Značka: Ideallux
2 599 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Ideallux Produkt číslo: 5001854 Nástěnné svítidlo LED Omega Round s krytím IP54 a výklopnou hlavou svítidla Omega Round je nástěnné...

Výrobce: Ideallux
Produkt číslo: 5001854
Nástěnné svítidlo LED Omega Round s krytím IP54 a výklopnou hlavou svítidla Omega Round je nástěnné svítidlo LED, které je díky výrobě z práškově lakovaného hliníku a krytí IP54 vhodné i do vlhkých místností nebo dokonce pro venkovní použití. Hlavu svítidla se skleněným difuzorem lze naklápět, aby se světelný paprsek dostal do požadované polohy. Nástěnné svítidlo je vybaveno univerzálními bílými LED diodami.
Tento velmi žádaný výrobek Ideal Lux Omega Round LED nástěnné 4000K černá jde pořídit rovnou tady na našich stránkách umístěný v rubrice nástěnná svítidla! Najděte si další výrobky ve zmiňované sekci snadno online! Máme toho více, máme v nabídce další produkty od výrobce Ideallux. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Ideallux pro vás připravuje top produkty Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Tento kvalitní výrobek od značky Světla24 jde získat tady za výhodné peníze! Právě teď jen za 2 599 Kč.