Houževnatý černý bod s dřevem 2-light – Fors

Výrobce: Leuchten Direct Produkt číslo: 98980 Hledáte skvělé průmyslové místo? Přestaňte hned hledat, tento Fors je přesně to, co hledáte!... více informací »
Houževnatý černý bod s dřevem 2-light - Fors
2 595 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Leuchten Direct Produkt číslo: 98980 Hledáte skvělé průmyslové místo? Přestaňte hned hledat, tento Fors je přesně to, co hledáte!...

Výrobce: Leuchten Direct
Produkt číslo: 98980
Hledáte skvělé průmyslové místo? Přestaňte hned hledat, tento Fors je přesně to, co hledáte! Díky použití surovin, jako je ocel, v kombinaci s přírodními prvky, jako je dřevo, se toto místo perfektně hodí do vašeho robustního interiéru. Má celkovou délku 45 cm a výšku 22 cm, skvrny mají průměr 15,5 cm. Montážní deska má také délku 45 cm. Fors je dodáván bez světelných zdrojů, vyberte si dvě krásné LED žárovky E14 s výkonem až 40 W. Toto místo můžete připevnit na strop nebo na zeď. Je stmívatelný, ale dodává se bez stmívače. Už nehledejte, objednejte si tento dokonalý průmyslový spot Fors hned teď.

Akční a ve slevě produkt Houževnatý černý bod s dřevem 2-light - Fors od oblíbené značky Leuchten Direct k dostání právě nyní extra výhodně! Nyní lze objednat jen za 2 595 Kč.