Foscarini Lumiere piccola černá/červená stmívač

Výrobce: Foscarini Produkt číslo: 3560588 Stolní lampa LED Lumiere piccola v nadčasovém vzhledu Stolní lampa Lumiere, která je od roku 1990 pevnou... více informací »
Foscarini Lumiere piccola černá/červená stmívač
Značka: Foscarini
11 976 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Foscarini Produkt číslo: 3560588 Stolní lampa LED Lumiere piccola v nadčasovém vzhledu Stolní lampa Lumiere, která je od roku 1990 pevnou...

Výrobce: Foscarini
Produkt číslo: 3560588
Stolní lampa LED Lumiere piccola v nadčasovém vzhledu Stolní lampa Lumiere, která je od roku 1990 pevnou součástí sortimentu Foscarini, si mezitím získala kultovní status. Úspěšný designér Rodolfo Dordoni zkombinoval sklo a hliník a vytvořil krásný světelný zdroj s naprosto nadčasovým vzhledem a vynikajícím zpracováním. Nová interpretace klasického stínidla směřuje světlo přímo dolů, ale bez oslnění. Světelný zdroj však osvětluje i sklo a vytváří krásný světelný efekt. V případě potřeby lze intenzitu světla měnit také pomocí stmívače integrovaného v průhledném přívodním potrubí.

Tento nejprodávanější kousek od našeho známého výrobce Světla24 máte možnost nakoupit u nás nyní výhodně! Akční ceny již od 11 976 Kč.