Elegantní podlouhlé stropní svítidlo chromované včetně LED IP44 – ploché

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 98161 This Flat je elegantní stropní svítidlo vhodné do jakéhokoli interiéru! Lampa má integrovaný světelný... více informací »
Elegantní podlouhlé stropní svítidlo chromované včetně LED IP44 - ploché
Značka: Paul Neuhaus
5 169 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 98161 This Flat je elegantní stropní svítidlo vhodné do jakéhokoli interiéru! Lampa má integrovaný světelný...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 98161
This Flat je elegantní stropní svítidlo vhodné do jakéhokoli interiéru! Lampa má integrovaný světelný zdroj LED s výkonem 33 W a 20 000 hodin hoření. Je nastavitelný v Kelvinech pomocí spínače: můžete přejít od 2700 K do 5 000 K. Přejděte tedy od bílého světla k funkčnímu! Super šikovný! Kombinace 4100 lumenů s minimem 2700 K zajišťuje, že světlo je velmi jasné. Ideální pro vaši kancelář nebo garáž! S hodnotou IP 44 ji lze perfektně umístit do koupelny. Matné sklo lampy „ztlumí“ světlo a dodá vašemu interiéru jemný vzhled. Lampa má délku 120 cm, výšku 6,5 cm a šířku 30 cm. Montážní deska má délku 60 cm a šířku 20 cm. Doplňte svůj interiér tímto bytem!
Tento výjimečný produkt Elegantní podlouhlé stropní svítidlo chromované včetně LED lze získat teď u nás zařazený v kategorii venkovni stropni svitidlo! Nyní koupíte parádní kousky z této populární rubriky ve výhodné akci. Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také další kvalitní kousky značky Paul Neuhaus. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Paul Neuhaus svým zákazníkům dodává vynikající sortiment Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Exkluzivní kus Elegantní podlouhlé stropní svítidlo chromované včetně LED IP44 - ploché od top značky Paul Neuhaus jednoduše získáte zde teď právě skutečně výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 5 169 Kč.