Designový stropní ventilátor šedý vč. LED RGB 2700 – 5000K – Raki

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 104831 Proměňte svůj interiér v barevnou párty s tímto stropním ventilátorem RGB! Tento... více informací »
Designový stropní ventilátor šedý vč. LED RGB 2700 - 5000K - Raki
Značka: Paul Neuhaus
5 095 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 104831 Proměňte svůj interiér v barevnou párty s tímto stropním ventilátorem RGB! Tento...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 104831
Proměňte svůj interiér v barevnou párty s tímto stropním ventilátorem RGB! Tento jedinečný stropní ventilátor je dodáván s integrovanou (nevyměnitelnou) LED, kterou můžete nastavit červenou, zelenou a modrou. Tuto LED můžete navíc snadno ztlumit pomocí jasu a barvy světla pomocí dodávaného dálkového ovladače. LED má celkem 2 000 lumenů a 2 700 až 5 000 Kelvinů. Takže máte ve svém interiéru funkční světlo, náladové světlo a základní světlo, to vše z jednoho stropního ventilátoru! Samotný ventilátor lze snadno nastavit v šesti polohách. V létě si vždy užíváte dokonalý chladný vánek s osvětlením, které hledáte. Ventilátor má výšku 20 cm a průměr 57,5 cm. Stříbro v kombinaci s touto krásně navrženou plastovou kapucí dodá vašemu interiéru stylový vzhled. Ideální pro váš moderní, designový, venkovský nebo klasický interiér! Využijte šanci a získejte tento dokonalý stropní ventilátor! Tento kvalitní a žádaný kousek Designový stropní ventilátor šedý vč. LED RGB 2700 – 5000K – Raki máte možnost najít aktuálně tu na stránkách ve známé sekci stropni vetrak! Nyní si můžete vybrat podobné výrobky ve zmiňované sekci z pohodlí domova. Populární výrobce Paul Neuhaus dlouhodobě vyrábí špičkové výrobky. To ovšem není vše, u nás nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další produkty od výrobce Paul Neuhaus. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Designový stropní ventilátor šedý vč. LED RGB 2700 - 5000K - Raki s osvědčenou značkou Paul Neuhaus můžete pořídit tady teď za zcela nejnižší cenu. Aktuálně výhodně za 5 095 Kč.