Designový stropní ventilátor bílý včetně LED s dálkovým ovládáním – Malaki

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102716 Se stropním ventilátorem Malaki si vyberete skutečný poutač ve vaší kanceláři nebo interiéru! Díky letní... více informací »
Designový stropní ventilátor bílý včetně LED s dálkovým ovládáním - Malaki
Značka: QAZQA
5 145 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102716 Se stropním ventilátorem Malaki si vyberete skutečný poutač ve vaší kanceláři nebo interiéru! Díky letní...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102716
Se stropním ventilátorem Malaki si vyberete skutečný poutač ve vaší kanceláři nebo interiéru! Díky letní a zimní poloze tohoto stropního ventilátoru máte doma optimální rozložení vzduchu po celý rok: v létě svěží vánek a v zimě se dobře distribuuje teplý vzduch. Ventilátor je vybaven integrovanou (nevyměnitelnou) LED 24 Watt s 17 000 hodin hoření. LED má celkový lumen 2160 a je stmívatelná přiloženým dálkovým ovládáním. Tímto způsobem můžete nastavit barvu světla od 2700 Kelvinů do 3500 Kelvinů. Můžete také nastavit rychlost lopatek a dobu trvání. Protože můžete nastavit intenzitu světla, je tento ventilátor vhodný pro funkční i atmosférické světlo. Rozměry tohoto modelu jsou následující: výška 37,5 cm a průměr 119,8 cm. Montážní deska má průměr 15 cm. Stropní ventilátor produkuje 35-45 DB hluku. Vhodný prostor pro chlazení závisí na velikosti lopatek. Tento stropní ventilátor má lopatky 48 cm. Díky tomu je vhodný pro prostor 10-18 m². Udělejte krok a kupte si stropní ventilátor Malaki.
Tento žádaný produkt lze zakoupit lehce tu na našich stránkách zařazený v rubrice stropni vetrak. Vyberte si zlevněné produkty z této oblíbené rubriky na pár kliknutí.

Tento kvalitní produkt Designový stropní ventilátor bílý včetně LED s dálkovým ovládáním - Malaki od společnosti se zárukou kvality QAZQA jde pořídit zde extra výhodně! Levně za 5 145 Kč.