Designový bodový čtverec 4-světle černá – Kaya

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98380 Kaya je skutečný designový kousek ve vašem interiéru! Díky matné černé barvě a elegantnímu tvaru je velmi... více informací »
Designový bodový čtverec 4-světle černá - Kaya
Značka: QAZQA
2 235 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98380 Kaya je skutečný designový kousek ve vašem interiéru! Díky matné černé barvě a elegantnímu tvaru je velmi...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98380
Kaya je skutečný designový kousek ve vašem interiéru! Díky matné černé barvě a elegantnímu tvaru je velmi nadčasový. Má výšku 9,5 cm a délku a šířku 31 cm. Bod je dodáván včetně 4 světelných zdrojů G9. Ty mají 280 lumenů a 2700 Kelvinů. Kaya vydrží v průměru 25 000 hodin hoření. Bod je také stmívatelný externím stmívačem. 4 samostatné světelné zdroje jsou sklopné, takže můžete světlo směrovat tam, kam chcete! Super šikovný. Toto stropní bod můžete snadno namontovat do jakékoli místnosti v domě! Perfektní jako základní osvětlení ve vaší kuchyni nebo obývacím pokoji. Máte rádi nadčasové? Pak je toto místo opravdu něco pro vás! Tento neodolatelný produkt Designový bodový čtverec 4-světle černá – Kaya jde získat aktuálně na webu v populární sekci bodova svetla! Nyní koupíte skvělé výrobky ve zmiňované rubrice za báječnou cenu. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce ovšem další skvělé kousky od dodavatele QAZQA. Najdete je níže na této stránce.

Tento akční a ve slevě produkt Designový bodový čtverec 4-světle černá - Kaya od výrobce s mnohaletou tradicí QAZQA pořídíte v naší nabídce za nejnižší cenu! Nyní pořídíte za super cenu 2 235 Kč.