Designový bodový čtverec 1-světle šedá vč. 1 x G9 – krabice

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99077 Tento design boxu je jednoduchý, elegantní a nadčasový. Velmi krásná a snadno použitelná... více informací »
Designový bodový čtverec 1-světle šedá vč. 1 x G9 - krabice
Značka: QAZQA
479 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99077 Tento design boxu je jednoduchý, elegantní a nadčasový. Velmi krásná a snadno použitelná...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 99077
Tento design boxu je jednoduchý, elegantní a nadčasový. Velmi krásná a snadno použitelná ve všech interiérových stylech, protože je matně šedá. Toto přisazené místo má jedno sklopné místo a je dodáváno s vyměnitelným světelným zdrojem G9 s teplým bílým světlem 2700 Kelvinů. Světelný zdroj má světelný výkon 3 Watt a 280 lumenů, který lze snadno stmívat pomocí externího stmívače. Bod je otočný a sklopný a svítí světlo přesně tam, kam chcete. Tento box má výšku a šířku / délku 12 cm. Přisazené místo má slepou povrchovou úpravu, což znamená, že po namontování nemáte na dohled žádné šrouby. Perfektní standardní místo pro každý interiér! Kvalitní a levný kousek jde nakoupit rovnou tu zařazený v rubrice bodova svetla! Vyberte si ještě další výrobky z naší rubriky v akci!

Tento kvalitní výrobek Designový bodový čtverec 1-světle šedá vč. 1 x G9 - krabice od oblíbené značky se zárukou kvality QAZQA lze nakoupit v naší internetové nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Právě teď jen za 479 Kč.