Designové závěsné svítidlo černé stmívatelné vč. LED – Rowana

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98209 Tento Rowan je moderní a designová závěsná lampa s LED pásy a krásnou černou barvou. Lampa... více informací »
Designové závěsné svítidlo černé stmívatelné vč. LED - Rowana
Značka: QAZQA
6 865 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98209 Tento Rowan je moderní a designová závěsná lampa s LED pásy a krásnou černou barvou. Lampa...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98209
Tento Rowan je moderní a designová závěsná lampa s LED pásy a krásnou černou barvou. Lampa má nevyměnitelné LED (integrované). Skutečný poutač! Lampa je výškově nastavitelná od minimálně 75 cm do maximálně 160 cm. Lampa má průměr 55. Montážní deska má průměr 16 cm a výšku 5,5 cm. Lampa má světelný zdroj s výkonem 40 W, 2200 lumenů a 2700 Kelvinů. Díky 30 000 hodinám hoření je Rowan použitelný po dlouhou dobu. Lampu lze stmívat pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Každý pokoj v domě dostane upgrade díky krásnému vzhledu Rowan.

Tento kvalitní a levný produkt Designové závěsné svítidlo černé stmívatelné vč. LED - Rowana od kvalitní společnosti QAZQA máte možnost dostat na našich stránkách teď levně! V současnosti za 6 865 Kč.