Designové závěsné svítidlo černé 8-světlo – Sputnik

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102466 Páni, jaký poutač tohoto Sputniku! Hodí se jak do designového prostředí, tak do interiéru... více informací »
Designové závěsné svítidlo černé 8-světlo - Sputnik
Značka: QAZQA
2 359 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102466 Páni, jaký poutač tohoto Sputniku! Hodí se jak do designového prostředí, tak do interiéru...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102466
Páni, jaký poutač tohoto Sputniku! Hodí se jak do designového prostředí, tak do interiéru ve stylu Art Deco. Pěkné pro nad jídelním stolem nebo v hale! Tato lampa dodává každé místnosti v domě jinou atmosféru díky jedinečnému designu. Dokončete to výběrem 8 příjemných světelných zdrojů sami (max. 40 W). Jděte na nápadné varianty! Vyberte si například zlatou žárovku nebo světelný zdroj v kouřovém skle. Lampa má průměr 65 cm a je výškově nastavitelná. Minimálně 85,9 cm a maximálně 134 cm. Tímto způsobem můžete snadno určit výšku nad jídelním stolem nebo nad kuchyňským ostrovem! Montážní deska má průměr 12 cm. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Jste také přesvědčeni? Nemůžeme se dočkat, až to pověsíme v domě!

Kvalitní a levný produkt Designové závěsné svítidlo černé 8-světlo - Sputnik od výrobce s dlouholetou historií QAZQA máte možnost získat v naší internetové nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Aktuálně stojí u nás 2 359 Kč.