Designové venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 – Schiedam

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102441 Schiedam je chladná venkovní nástěnná lampa, která vydrží dešťovou sprchu. Lampa je... více informací »
Designové venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 - Schiedam
Značka: QAZQA
815 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102441 Schiedam je chladná venkovní nástěnná lampa, která vydrží dešťovou sprchu. Lampa je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102441
Schiedam je chladná venkovní nástěnná lampa, která vydrží dešťovou sprchu. Lampa je vyrobena z černého hliníku a plastu. Má hloubku 18,5 cm, výšku 32,5 cm a délku 14,3 cm. Montážní deska má průměr 11 cm a hloubku 2,5 cm. Tuto venkovní nástěnnou lampu doplníte světelným zdrojem s výbojkou E27 (max. 40 W), který si musíte ještě objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Takto si večer uděláte hodně útulného na terase nebo na zahradě! Díky hodnotě IP IP44 je venkovní nástěnné svítidlo odolné proti stříkající vodě, ideální pro přední dveře nebo zahradní boudu. Každý si doma najde místo pro tento krásný Schiedam.

Levný produkt Designové venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 - Schiedam originál od značky QAZQA lze sehnat právě dnes za výhodnou cenu! Nabídka již od 815 Kč.