Designové venkovní nástěnné svítidlo antracit včetně LED – Vasso tres

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 99028 Stále hledáte moderní nástěnné svítidlo pro vaše přední dveře? Nebo v zadní... více informací »
Designové venkovní nástěnné svítidlo antracit včetně LED - Vasso tres
Značka: Paul Neuhaus
1 905 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 99028 Stále hledáte moderní nástěnné svítidlo pro vaše přední dveře? Nebo v zadní...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 99028
Stále hledáte moderní nástěnné svítidlo pro vaše přední dveře? Nebo v zadní části vašeho domu? Pak je tento Vasso tres přesně to, co hledáte. Tato nástěnná lampa poskytuje příjemný světelný efekt na zeď díky integrované LED na vnitřní straně lampy. Večer opravdový tvůrce atmosféry! Venkovní lampa je vyrobena z nerezové oceli v antracitové barvě: elegantní poutač. Integrovaná LED má 160 lumenů a 3000 Kelvinů. Poznámka: tato lampa není stmívatelná. S 25 000 hodin hoření s vámi může zářit po mnoho let! Díky hodnotě IP IP54 je dokonale odolný proti stříkající vodě. Ideální lampa pro venkovní použití. Má délku 22 cm. Montážní deska pro stěnu má délku 11,5 cm. Šířka lampy je 13 cm.

Ve slevě produkt Designové venkovní nástěnné svítidlo antracit včetně LED - Vasso tres od značky se skvělou pověstí Paul Neuhaus lze sehnat zde teď právě opravdu levně. Nyní můžete mít za 1 905 Kč.