Designové stropní svítidlo zlaté včetně LED stmívatelné 3 stupně – Rowan

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99069 Stropní lampa Rowan, skutečný designový kousek do domu. Je vyveden v jedinečné zlaté barvě... více informací »
Designové stropní svítidlo zlaté včetně LED stmívatelné 3 stupně - Rowan
Značka: QAZQA
4 389 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99069 Stropní lampa Rowan, skutečný designový kousek do domu. Je vyveden v jedinečné zlaté barvě...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 99069
Stropní lampa Rowan, skutečný designový kousek do domu. Je vyveden v jedinečné zlaté barvě a s LED pásy. Má celkovou délku 50 cm, šířku 30 cm a výšku 7 cm. Montážní deska má průměr 16 cm. Lampa má nevyměnitelné LED (integrované v lampě). LED má světelný výkon 3200 lumenů a 2700 Kelvinů. Skutečná síla díky vysoké světelné intenzitě 3 200 lumenů. Tento Rowan můžete ztlumit o 3 kroky vypínačem na zdi. Tímto způsobem přejdete ze 100% světla (funkční světlo) na 60% a na 30% (náladové osvětlení). Super multifunkční a použitelný v každé situaci. Rowan má průměrnou životnost 30 000 hodin hoření. Každý pokoj v domě dostane upgrade díky krásnému vzhledu Rowan. Akční a ve slevě produkt je k dispozici právě teď tady a teď na našem webu zařazený v kategorii stropni svitidla. Nyní si můžete vybrat oblíbené produkty z této oblíbené sekce za zcela nejnižší cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce však také další prověřené kousky od značky QAZQA. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významná značka QAZQA pro své zákazníky nabízí prvotřídní produkty. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Tento velmi oblíbený produkt Designové stropní svítidlo zlaté včetně LED stmívatelné 3 stupně - Rowan od společnosti s výborným jménem QAZQA můžete koupit již dnes za báječnou cenu. V akci od 4 389 Kč.