Designové stropní svítidlo z oceli včetně LED třístupňového stmívatelného – Veni

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 102804 Pokud hledáte skutečný poutač na stropě, nová kolekce Veni je přesně to, co... více informací »
Designové stropní svítidlo z oceli včetně LED třístupňového stmívatelného - Veni
Značka: Trio Leuchten
2 945 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 102804 Pokud hledáte skutečný poutač na stropě, nová kolekce Veni je přesně to, co...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 102804
Pokud hledáte skutečný poutač na stropě, nová kolekce Veni je přesně to, co potřebujete! Toto jedinečné stropní svítidlo je zakončeno ocelí a má integrované LED osvětlení. Nejen, že je velmi moderní a stylový, má Veni také vestavěnou funkci stmívání. Toto stropní světlo můžete ztlumit ve 3 krocích vypínačem na zdi. Tímto způsobem přejdete ze 100% světla (funkční světlo) na 60% a na 30% (náladové osvětlení). Super multifunkční a použitelný v každé situaci. Stropní lampa je 7,5 cm vysoká, 50 cm dlouhá a 30 cm široká. Montážní deska má průměr 16 cm. Lampa je opravdu výkonná s 1300 lumeny a 3000 Kelviny. Průměrný počet hodin hoření je 25 000. Super elegantní a praktické stropní svítidlo této Veni!
Zcela unikátní produkt Designové stropní svítidlo z oceli včetně LED třístupňového stmívatelného – Veni naleznete bez problémů tu v populární kategorii stropni svitidla! Nyní koupíte ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii jednoduše online!

Zajímavý produkt Designové stropní svítidlo z oceli včetně LED třístupňového stmívatelného - Veni od skvělého výrobce Trio Leuchten jednoduše můžete najít právě nyní na našich stránkách za parádní cenu! Zrovna nyní za cenu 2 945 Kč.