Designové stropní svítidlo z oceli včetně LED – Onda Klein

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 98269 Hledáte skutečný designový kousek? Pak je tento Onda určitě pro vás! Stropní svítidlo je vyrobeno z... více informací »
Designové stropní svítidlo z oceli včetně LED - Onda Klein
Značka: Trio Leuchten
1 559 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 98269 Hledáte skutečný designový kousek? Pak je tento Onda určitě pro vás! Stropní svítidlo je vyrobeno z...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 98269
Hledáte skutečný designový kousek? Pak je tento Onda určitě pro vás! Stropní svítidlo je vyrobeno z kovu a plastu. Má 3 světelné body s integrovaným LED osvětlením (nevyměnitelné). LED má světelný výkon 3 000 Kelvinů a 1 500 lumenů: skutečná síla. Svítí teplým bílým funkčním světlem do vašeho interiéru nebo kanceláře. Onda má průměrnou životnost 30 000 hodin hoření. Dobré pro životní prostředí a vaši peněženku! Má délku 56 cm a výšku 7 cm. Montážní deska má délku a šířku 12 cm. Doplňte svůj strop touto elegantní stropní lampou. Ideální do kanceláře nebo do studia doma! Akční a ve slevě výrobek najdete bez problémů u nás v populární sekci stropni svitidla! Připravili jsme ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za super ceny.

Ve slevě produkt Designové stropní svítidlo z oceli včetně LED - Onda Klein od dodavatele se skvělou pověstí Trio Leuchten jednoduše můžete sehnat zrovna pořád výhodně. V současnosti za 1 559 Kč.