Designové stropní svítidlo z oceli včetně LED a stmívače – Plazas Mondrian

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 98199 Tento moderní Plazas 4 se hodí do každého elegantního interiéru! Má 4 čtvercové rámy z oceli, což je... více informací »
Designové stropní svítidlo z oceli včetně LED a stmívače - Plazas Mondrian
Značka: Paul Neuhaus
5 689 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 98199 Tento moderní Plazas 4 se hodí do každého elegantního interiéru! Má 4 čtvercové rámy z oceli, což je...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 98199
Tento moderní Plazas 4 se hodí do každého elegantního interiéru! Má 4 čtvercové rámy z oceli, což je velmi zvláštní. Lampa má integrovanou LED (nevyměnitelnou). S 25 000 hodinami hoření je tato lampa nositelem ve vašem interiéru. Má délku 80 cm a výšku 51 cm. Stropní deska má délku a šířku 22,5 cm. Díky lumenům 3000 Kelvinů a 2500 (4×880) lumenů poskytuje funkční bílé světlo v celém vašem interiéru. Lampu můžete ztlumit, aby byla večer mimořádně útulná. Stmívač je zabudován do stropního svítidla. Lampu lze stmívat vypínačem. Když kliknete na lampu, lampa okamžitě nepřetržitě zhasne. Jakmile vypnete a znovu zapnete vypínač, lampa zůstane rozsvícená v poslední zvolené poloze stmívání. Doplňte svůj moderní interiér těmito Plazas 4!
Kvalitní a oblíbený produkt Designové stropní svítidlo z oceli včetně LED a stmívače – Plazas Mondrian je k sehnání ještě tady a teď na našem webu v rubrice stropni svitidla! Nyní si můžete pořídit ostatní produkty ze zmíněné kategorie ve výhodné akci.

Vysoce kvalitní výrobek Designové stropní svítidlo z oceli včetně LED a stmívače - Plazas Mondrian od výrobce s dobrým jménem Paul Neuhaus snadno seženete v naší internetové nabídce za mimořádně nízkou cenu. Cena již od 5 689 Kč.