Designové stropní svítidlo z oceli vč. LED – Viola

Výrobce: Leuchten Direct Produkt číslo: 98179 Stylové a moderní stropní svítidlo z oceli. Viola je krásně navržena a optimalizována pohyblivým... více informací »
Designové stropní svítidlo z oceli vč. LED - Viola
3 609 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Leuchten Direct Produkt číslo: 98179 Stylové a moderní stropní svítidlo z oceli. Viola je krásně navržena a optimalizována pohyblivým...

Výrobce: Leuchten Direct
Produkt číslo: 98179
Stylové a moderní stropní svítidlo z oceli. Viola je krásně navržena a optimalizována pohyblivým tvarem lampy. Má celkovou délku 50 cm, šířku 23 cm a výšku 28 cm. Montážní deska má průměr 16 cm. Viola má integrovanou LED a s výkonem 2200 lumenů a 3000 Kelvinů poskytuje teplé světlo. Tato inovativní stropní lampa nabízí svým tvarem a funkcí skutečný designový vzhled vašeho interiéru. Díky kompaktní velikosti s hravými pohyby je tato Viola skutečným poutačem vašeho stropu. Viola se perfektně hodí do vaší ložnice, obývacího pokoje nebo kanceláře a poskytuje teplé a atmosférické osvětlení. Oživte svůj strop s tímto organickým poutačem Viola!

Hodně prodávaný produkt Designové stropní svítidlo z oceli vč. LED - Viola od našeho známého výrobce Leuchten Direct pohodlně pořídíte bezpečně online až neuvěřitelně levně! Akční cena již od 3 609 Kč.