Designové stropní svítidlo z oceli s hvězdným efektem vč. LED – Lucci

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103787 Lucci je krásná designová stropní lampa. Díky svému efektu hvězdné oblohy vytváří v místnosti... více informací »
Designové stropní svítidlo z oceli s hvězdným efektem vč. LED - Lucci
Značka: Paul Neuhaus
4 915 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103787 Lucci je krásná designová stropní lampa. Díky svému efektu hvězdné oblohy vytváří v místnosti...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 103787
Lucci je krásná designová stropní lampa. Díky svému efektu hvězdné oblohy vytváří v místnosti nádherný světelný efekt. Lucci je vyroben z plastu s ocelí a má hranu, která sedí u stropu a je zakončena bílou barvou. Má průměr 48 cm a výšku 4 cm. Stropní svítidlo má nevyměnitelné LED osvětlení. Má světelný výkon 2050 lumenů a 2700 – 5 000 Kelvinů, skutečná síla! Naštěstí je stropní svítidlo stmívatelné pomocí dodávaného dálkového ovladače. Tímto způsobem můžete snadno nastavit jas a teplotu barev sami, ideální! V průměru vydrží Lucci 25 000 hodin hoření. Stropní svítidlo Lucci se perfektně hodí do ložnice, obývacího pokoje nebo kanceláře. Vytvořte atmosféru v místnosti se stropní lampou Lucci!

Tento exkluzivní výrobek Designové stropní svítidlo z oceli s hvězdným efektem vč. LED - Lucci od spolehlivé značky Paul Neuhaus máte možnost nakoupit na našich stránkách opravdu výhodně! Akční cena již od 4 915 Kč.