Designové stropní svítidlo šedé včetně LED třístupňového stmívatelného – Cindy

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 103679 Hledáte skutečný designový kousek pro váš domov? Pak Cindy je to, co hledáte!... více informací »
Designové stropní svítidlo šedé včetně LED třístupňového stmívatelného - Cindy
Značka: Trio Leuchten
4 355 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 103679 Hledáte skutečný designový kousek pro váš domov? Pak Cindy je to, co hledáte!...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 103679
Hledáte skutečný designový kousek pro váš domov? Pak Cindy je to, co hledáte! Tento poutač rychle přitahuje pozornost díky svému jedinečnému tvaru. Stropní svítidlo je vyrobeno z oceli a je antracitově šedé. Má výšku 5 cm, šířku 65 cm a délku 65 cm. Montážní deska má délku 15 cm a šířku 15 cm. Cindy má nevyměnitelné LED osvětlení. S světelným výstupem 3 000 Kelvinů a 2 600 lumenů je to skutečná elektrárna! Naštěstí je lampa stmívatelná pomocí třístupňového stmívače. To znamená, že když stisknete vlastní vypínač, jakmile získáte 100% (funkční) světlo, podruhé získáte 60% světla a když stisknete potřetí, získáte 30% (náladové) osvětlení. Tímto způsobem v místnosti vždy zajistíte vhodné osvětlení! Stropní lampa Cindy se perfektně hodí do obývacího pokoje, pracovny nebo kanceláře. Nebudeš toho litovat.

Tento levný produkt Designové stropní svítidlo šedé včetně LED třístupňového stmívatelného - Cindy od značky se zárukou kvality Trio Leuchten snadno můžete získat zde nyní ve slevě. V akci od 4 355 Kč.