Designové stropní svítidlo šedé strany 52 cm – Plu

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102975 Jděte s elegancí doma s tímto Plu. Unikátní stropní svítidlo ve světle šedé barvě a hedvábné tkanině!... více informací »
Designové stropní svítidlo šedé strany 52 cm - Plu
Značka: QAZQA
2 019 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102975 Jděte s elegancí doma s tímto Plu. Unikátní stropní svítidlo ve světle šedé barvě a hedvábné tkanině!...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102975
Jděte s elegancí doma s tímto Plu. Unikátní stropní svítidlo ve světle šedé barvě a hedvábné tkanině! Super útulná a hedvábná tkanina dodává elegantní nádech. Když se podíváte na stropní lampu zespodu, vypadá to jako deštník, velmi pěkné! Stropní lampa má průměr 52 cm a výšku 13 cm. Montážní deska má průměr 12 cm. Plu je dodáván bez světelných zdrojů! Podívejte se tedy sami na 3 pěkné světelné zdroje E27 o max. 40 W. Chcete-li do interiéru přidat další atmosféru, můžete tento Plu ztlumit pomocí nástěnného vypínače (externího stmívače). Skutečný doplněk do obývacího pokoje nebo haly.
Kvalitní a oblíbený produkt Designové stropní svítidlo šedé strany 52 cm – máte možnost najít mimo jiné na webu ve známé kategorii stropni svitidla. Nyní můžete najít vyjímečné výrobky z naší kategorie za super peníze! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce také více skvělých produktů značky QAZQA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný výrobek Designové stropní svítidlo šedé strany 52 cm - Plu od dodavatele kvalitních produktů QAZQA lze koupit zde ve výhodné akci! Stojí teď u nás 2 019 Kč.