Designové stropní svítidlo ocelové stmívatelné vč. LED – Viola Due

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98212 Designová stropní lampa, která dodá vašemu prostoru trochu navíc, to je Viola Due. Krásně navržený a... více informací »
Designové stropní svítidlo ocelové stmívatelné vč. LED - Viola Due
Značka: QAZQA
3 869 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98212 Designová stropní lampa, která dodá vašemu prostoru trochu navíc, to je Viola Due. Krásně navržený a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98212
Designová stropní lampa, která dodá vašemu prostoru trochu navíc, to je Viola Due. Krásně navržený a efektivní díky flexibilnímu tvaru lampy. Je krásně zakončena ocelí a integrovanými LED pásy. Tato LED vydrží v průměru 30 000 hodin hoření. LED pásky poskytují výkon 2 000 lumenů a 2 700 Kelvinů: poskytují v místnosti teplé bílé světlo. Lampu lze stmívat pomocí externího stmívače; můžete určit svou vlastní atmosféru v domě. Dávej pozor; stmívač není součástí balení. Má celkovou délku 65 cm a výšku 24,5 cm. Montážní deska na strop má průměr 19,5 cm. Tato inovativní stropní lampa nabízí díky svému tvaru a funkci skutečný designový vzhled ve vašem interiéru. Kompaktní velikost s hravými pohyby dělá z této Viola Due skutečný poutač ve vaší domácnosti. Váš interiér je doplněn závěsnou lampou Viola Due.Tento unikátní kousek Designové stropní svítidlo ocelové stmívatelné vč. LED – máte možnost najít aktuálně tady a teď na našem webu v populární sekci stropni svitidla. Máme pro vás zlevněné produkty z této populární kategorie za rozumné peníze.

Výjimečný výrobek Designové stropní svítidlo ocelové stmívatelné vč. LED - Viola Due od dodavatele kvalitních produktů QAZQA máte možnost sehnat bezpečně online v bezva akci! Nyní pořídíte za 3 869 Kč.