Designové stropní svítidlo ocelové 5-světlo včetně LED – Faleri

Výrobce: Leuchten Direct Produkt číslo: 98181 Tato stropní lampa je skutečná designová lampa, která se skvěle hodí do vašeho... více informací »
Designové stropní svítidlo ocelové 5-světlo včetně LED - Faleri
2 045 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Leuchten Direct Produkt číslo: 98181 Tato stropní lampa je skutečná designová lampa, která se skvěle hodí do vašeho...

Výrobce: Leuchten Direct
Produkt číslo: 98181
Tato stropní lampa je skutečná designová lampa, která se skvěle hodí do vašeho moderního interiéru! Kombinace plastu a kovu dodává lampě nadčasový charakter. Dávej pozor! Tato lampa není stmívatelná, takže je ideální nad jídelní stůl nebo nad stůl. Lampa má průměr 50 cm a výšku 15 cm. Montážní deska má průměr 14 cm. Lampa má integrované LED světlo zabudované v pěti ramenech svítidla. Tuto LED nelze vyměnit. Světlo svítí s výtěžkem 18,5 W, 2 250 lumenů a 3 000 Kelvinů: elektrárna. Tato stropní lampa může vydržet až 25 000 hodin hoření. Vneste do svého domova atmosféru se stropní lampou Faleri!

Ve slevě kus Designové stropní svítidlo ocelové 5-světlo včetně LED - Faleri od předního výrobce Leuchten Direct lze sehnat teď v akci. Nyní lze objednat jen za 2 045 Kč.