Designové stropní svítidlo ocelové 1 nastavitelné rameno vč. LED – Simona due

Výrobce: Leuchten Direct Produkt číslo: 98185 Obrázek, na který se můžete podívat, tato Simona Due! Stropní lampa vypadá skvěle v kuchyni,... více informací »
Designové stropní svítidlo ocelové 1 nastavitelné rameno vč. LED - Simona due
2 045 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Leuchten Direct Produkt číslo: 98185 Obrázek, na který se můžete podívat, tato Simona Due! Stropní lampa vypadá skvěle v kuchyni,...

Výrobce: Leuchten Direct
Produkt číslo: 98185
Obrázek, na který se můžete podívat, tato Simona Due! Stropní lampa vypadá skvěle v kuchyni, kanceláři nebo proč ne ve vaší ložnici? Je vyroben z plastu a kovu, což mu dodává nadčasový charakter. Má 1 nastavitelné rameno, takže si můžete vybrat, kam světlo svítí. Simona má délku 80,5 cm, výšku 10,5 cm a šířku 9 cm. Montážní deska má délku 16 cm a šířku 7 cm. Obě ramena mají integrované LED, takže je nemůžete vyměnit. LED má 8 wattů, 3 000 Kelvinů, 20 000 hodin hoření a 1600 lumenů, takže je ideální pro funkční světlo ve vašem interiéru! Dejte svému interiéru designový nádech díky této jedinečné stropní lampě. Designový produkt Designové stropní svítidlo ocelové 1 nastavitelné rameno vč. LED – Simona due jde pořídit bez obtíží tady na našem webu ve známé kategorii stropni svitidla. Pořiďte si akční kousky z této kategorie za zcela nejnižší cenu! Populární dodavatel Leuchten Direct vás obohatí o skvělé výrobky.

Kvalitní a levný kus Designové stropní svítidlo ocelové 1 nastavitelné rameno vč. LED - Simona due od přední značky Leuchten Direct jednoduše můžete sehnat v aktuální nabídce opravdu výhodně. Aktuálně v akci od 2 045 Kč.