Designové stropní svítidlo černé včetně LED stmívatelné 3 stupně – Rowan

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99068 Stropní lampa Rowan, skutečný designový kousek do domu. Je zakončen nadčasovou černou... více informací »
Designové stropní svítidlo černé včetně LED stmívatelné 3 stupně - Rowan
Značka: QAZQA
2 689 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99068 Stropní lampa Rowan, skutečný designový kousek do domu. Je zakončen nadčasovou černou...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 99068
Stropní lampa Rowan, skutečný designový kousek do domu. Je zakončen nadčasovou černou barvou a LED pásy. Má celkovou délku 50 cm, šířku 30 cm a výšku 7 cm. Montážní deska má průměr 16 cm a výšku 5,5 cm. Lampa má nevyměnitelné LED (integrované v lampě). LED má světelný výkon 3200 lumenů a 2700 Kelvinů. Skutečná síla díky vysoké světelné intenzitě 3 200 lumenů. Tento Rowan můžete ztlumit o 3 kroky vypínačem na zdi. Tímto způsobem přejdete ze 100% světla (funkční světlo) na 60% a na 30% (náladové osvětlení). Super multifunkční a použitelný v každé situaci. Rowan má průměrnou životnost 30 000 hodin hoření. Každý pokoj v domě dostane upgrade díky krásnému vzhledu Rowan. Velmi oblíbený výrobek Designové stropní svítidlo černé včetně LED stmívatelné 3 stupně – Rowan je dostupný bez obtíží tu na webu v kategorii stropni svitidla! Nyní si můžete pořídit podobné produkty z této oblíbené kategorie jednoduše online. Populární výrobce QAZQA pro vás připravuje kvalitní zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a oblíbený produkt Designové stropní svítidlo černé včetně LED stmívatelné 3 stupně - Rowan od značky s dlouholetou tradicí QAZQA snadno najdete již dnes za parádní cenu. Výhodně za skvělou cenu 2 689 Kč.