Designové stropní svítidlo černé včetně LED – Onda

Výrobce: Leuchten Direct Produkt číslo: 98175 Tento Onda je nutností pro váš moderní interiér. Kombinace černé montážní desky a oceli poskytuje... více informací »
Designové stropní svítidlo černé včetně LED - Onda
2 599 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Leuchten Direct Produkt číslo: 98175 Tento Onda je nutností pro váš moderní interiér. Kombinace černé montážní desky a oceli poskytuje...

Výrobce: Leuchten Direct
Produkt číslo: 98175
Tento Onda je nutností pro váš moderní interiér. Kombinace černé montážní desky a oceli poskytuje nadčasový charakter ve vašem obývacím pokoji, ložnici nebo chodbě! Montážní deska má šířku a délku 15 cm. Onda je široký 55 cm. Má integrovanou LED, takže ji nemůžete vyměnit. Díky 1920 kelvinům dává bílé světlo. Je proto vhodný pouze pro použití v kanceláři nebo kuchyni jako funkční osvětlení. 20 000 hodin hoření zajišťuje dlouhodobý požitek z této lampy. Upozorňujeme, že tato lampa není stmívatelná. Doplňte svůj domov o tento moderní Onda.

Kvalitní a oblíbený produkt Designové stropní svítidlo černé včetně LED - Onda od přední značky Leuchten Direct je k dostání momentálně opravdu výhodně! Nyní pořídíte za super cenu 2 599 Kč.