Designové stropní svítidlo černé včetně LED a stmívače – Nodi

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103784 Hledáte skutečný designový kousek pro váš domov? Pak je Nodi to, co hledáte! Jeho... více informací »
Designové stropní svítidlo černé včetně LED a stmívače - Nodi
Značka: Paul Neuhaus
4 369 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103784 Hledáte skutečný designový kousek pro váš domov? Pak je Nodi to, co hledáte! Jeho...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 103784
Hledáte skutečný designový kousek pro váš domov? Pak je Nodi to, co hledáte! Jeho organický tvar rychle upoutá pozornost v místnosti. Tato stropní lampa je vyrobena z hliníku s plastem a ocelí a je dokončena v černé barvě. Nodi má průměr 60 cm a výšku 18 cm. Stropní svítidlo má nevyměnitelné LED osvětlení. Má světelný výkon 3 000 lumenů a 3 000 Kelvinů. To z něj dělá skutečnou velmoc! Naštěstí je lampa také stmívatelná pomocí vlastního spínače světla na zdi. Nodi vydrží v průměru 20 000 hodin hoření. Perfektní stropní svítidlo do pracovny, obývacího pokoje nebo kanceláře. Tento krásný poutač by neměl chybět ve vašem interiéru! Designový produkt je k získání snadno tady a teď na našich stránkách ve známé sekci stropni svitidla! Nyní si můžete pořídit ještě ostatní zboží ve zmiňované kategorii jednoduše online.

Super výrobek Designové stropní svítidlo černé včetně LED a stmívače - Nodi od známého výrobce Paul Neuhaus pohodlně dostanete tady a teď za příznivou cenu. Výhodně teď u nás za 4 369 Kč.