Designové stropní svítidlo černé stmívatelné – Balon

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 98237 Tato černá stropní lampa je krásná v každém interiéru. Má nadčasový charakter díky svému... více informací »
Designové stropní svítidlo černé stmívatelné - Balon
Značka: Trio Leuchten
4 389 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 98237 Tato černá stropní lampa je krásná v každém interiéru. Má nadčasový charakter díky svému...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 98237
Tato černá stropní lampa je krásná v každém interiéru. Má nadčasový charakter díky svému konvexnímu tvaru a černé barvě. Balón má průměr 52 cm a výšku 24,5 cm. Stylově nad jídelním stolem, v obývacím pokoji nebo v hale. Matná deska na spodní straně zajišťuje, že se světlo rovnoměrně šíří po vaší pracovní ploše. Dokončete toto stropní svítidlo se 4 světelnými zdroji o maximálním výkonu 40 W, vhodné pro svítidlo E27. Balon je také stmívatelný. Poznámka: světelné zdroje a stmívač nejsou součástí dodávky, ale lze je snadno objednat v našem internetovém obchodě. Dopřejte svému interiéru o něco víc!
Super produkt Designové stropní svítidlo černé stmívatelné – Balon můžete najít taky tu na webu v kategorii stropni svitidla! Získejte další produkty z této oblíbené kategorie za výhodnou cenu.

Ve slevě produkt Designové stropní svítidlo černé stmívatelné - Balon od značky s tradicí a dobrou pověstí Trio Leuchten snadno pořídíte u nás nyní opravdu výhodně. Aktuálně za super cenu 4 389 Kč.