Designové stropní svítidlo černé se zlatou barvou s kouřovým sklem – Zuzanna

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104563 Se stropním svítidlem Zuzanna dodáte svému interiéru více atmosféry! Jeho kouřové sklo vytváří v... více informací »
Designové stropní svítidlo černé se zlatou barvou s kouřovým sklem - Zuzanna
Značka: QAZQA
1 239 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104563 Se stropním svítidlem Zuzanna dodáte svému interiéru více atmosféry! Jeho kouřové sklo vytváří v...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104563
Se stropním svítidlem Zuzanna dodáte svému interiéru více atmosféry! Jeho kouřové sklo vytváří v místnosti útulný světelný efekt. Lampa je vyrobena ze skla s ocelovou povrchovou úpravou v mosazi a černé barvě. Má průměr 25 cm a výšku 30,5 cm. Montážní deska má průměr 15 cm a výšku 2,5 cm. Skleněné stínidlo má průměr 25 cm a výšku 25,5 cm. Zuzanna je zakončena světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 40 Watt), nezapomeňte si jej objednat samostatně! Pro vytvoření extra atmosféry můžete lampu připojit ke stmívači, který není součástí balení. Zuzanna je krásné svítidlo do obývacího pokoje, jídelny nebo předsíně. Doplňte svůj interiér stropním svítidlem Zuzanna!

Unikátní výrobek Designové stropní svítidlo černé se zlatou barvou s kouřovým sklem - Zuzanna od populárního výrobce QAZQA je k získání zde nyní výhodně. Aktuálně stojí u nás 1 239 Kč.