Designové stropní svítidlo černé – Raga

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103513 Skvělá designová stropní lampa, naše Raga! Krásná černá barva, ale s nápadným designem. Otevřené... více informací »
Designové stropní svítidlo černé - Raga
Značka: QAZQA
645 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103513 Skvělá designová stropní lampa, naše Raga! Krásná černá barva, ale s nápadným designem. Otevřené...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103513
Skvělá designová stropní lampa, naše Raga! Krásná černá barva, ale s nápadným designem. Otevřené stínidlo poskytuje atmosférický světelný efekt proti stropu. Má výšku 30 cm a průměr 17 cm. Montážní deska má průměr 10 cm. Doplňte tento stylový topper světelným zdrojem E27 o max. 40 Watt. Poznámka: světelný zdroj není součástí dodávky a je nutné jej objednat zvlášť. Je také stmívatelný pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Tímto způsobem je extra útulný! Perfektní základní lampa v kuchyni, nad kuchyňským ostrůvkem nebo v obývacím pokoji. Houževnatý a atmosférický: jděte do této kombinace s Raga!

Oblíbený a akční výrobek Designové stropní svítidlo černé - Raga originál od výrobce QAZQA pohodlně dostanete bezpečně online ve výprodejové akci! Teď za akční cenu 645 Kč.