Designové stropní svítidlo černé 6-světlo – Sputnik

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102454 Designové stropní svítidlo Sputnik je skutečným poutačem pro váš domov! Díky svému... více informací »
Designové stropní svítidlo černé 6-světlo - Sputnik
Značka: QAZQA
1 475 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102454 Designové stropní svítidlo Sputnik je skutečným poutačem pro váš domov! Díky svému...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102454
Designové stropní svítidlo Sputnik je skutečným poutačem pro váš domov! Díky svému nápadnému tvaru a mnoha světelným bublinám dokáže rychle upoutat pozornost. Sputnik je vyroben z oceli a je černý. Lampa má průměr 54,5 cm a výšku 15 cm. Montážní deska má průměr 12 cm a výšku 2,5 cm. Sputnik je vybaven 6 světelnými zdroji, které mají zářivku E27 (max. 40 W). Stále je musíte objednat zvlášť. Poskytněte v svítidle pěkný zdroj světla, oko také něco chce! Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Tato veselá designová stropní lampa je ideální do obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Dopřejte svému interiéru vzpruhu se Sputnikem!

Designový kus Designové stropní svítidlo černé 6-světlo - Sputnik od společnosti s dlouholetou tradicí QAZQA pořídíte zde teď ve slevě. Výhodně za skvělou cenu 1 475 Kč.