Designové stropní svítidlo černé 40 cm – Kris

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 102111 Hledáte elegantní designovou lampu? Pak je Kris dobrá volba! Toto designové stropní... více informací »
Designové stropní svítidlo černé 40 cm - Kris
Značka: Trio Leuchten
3 455 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 102111 Hledáte elegantní designovou lampu? Pak je Kris dobrá volba! Toto designové stropní...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 102111
Hledáte elegantní designovou lampu? Pak je Kris dobrá volba! Toto designové stropní svítidlo se perfektně hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny. Kris je vyroben z oceli, má černý vzhled a bílou světelnou desku. Světelná deska poskytuje v místnosti příjemné měkké a rovnoměrné světlo. Má průměr 40 cm a výšku 15 cm. Stropní deska má průměr 20,5 cm a výšku 2 cm. Lampa je dodávána bez světelného zdroje. Poskytněte 3 světelné zdroje vhodné pro svítidlo E27 (max. 25 W). Můžete si je snadno objednat v našem internetovém obchodě. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Stropní světla jsou ideální pro použití jako základní osvětlení v místnosti. Stejně jako tento Kris.
Povedený produkt Designové stropní svítidlo černé 40 cm – Kris je k sehnání taky na našich stránkách v sekci stropni svitidla! Nyní můžete získat nové produkty ze zmíněné rubriky za skvělou cenu. Náš sortiment je široký, mrkněte na další kvalitní zboží od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel má ve stále nabídkce kvalitní zboží Podívejte se sami!

Žádaný kus Designové stropní svítidlo černé 40 cm - Kris jednoduše můžete pořídit u nás teď v akci. Cena od 3199.00 Kč 3 455 Kč.