Designové stropní svítidlo bílé 40 cm – Kris

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 102110 Hledáte elegantní designovou lampu? Pak je Kris dobrá volba! Toto designové stropní... více informací »
Designové stropní svítidlo bílé 40 cm - Kris
Značka: Trio Leuchten
3 489 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 102110 Hledáte elegantní designovou lampu? Pak je Kris dobrá volba! Toto designové stropní...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 102110
Hledáte elegantní designovou lampu? Pak je Kris dobrá volba! Toto designové stropní svítidlo se perfektně hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny. Kris je vyroben z oceli a povrchově upraven v bílé barvě. Má průměr 40 cm a výšku 15 cm. Stropní deska má průměr 20,5 cm a výšku 2 cm. Lampa je dodávána bez světelného zdroje. Doplňte Kris o 3 světelné zdroje, které se vejdou na objímku E27 (max. 25 W). Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Stropní světla jsou ideální pro použití jako základní osvětlení v místnosti. Stejně jako tento Kris.

Tento diskontní produkt Designové stropní svítidlo bílé 40 cm - Kris originál od značky Trio Leuchten snadno můžete pořídit aktuálně na našich stránkách za zcela nejnižší cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 3 489 Kč.