Designové nástěnné zrcadlo chromované vč. LED stmívatelné na teplý nastavitelný IP44 – Vicino

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98454 Vicino je elegantní a extrémně robustní chromové nástěnné zrcadlo, které vám dokonale... více informací »
Designové nástěnné zrcadlo chromované vč. LED stmívatelné na teplý nastavitelný IP44 - Vicino
Značka: QAZQA
1 629 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98454 Vicino je elegantní a extrémně robustní chromové nástěnné zrcadlo, které vám dokonale...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98454
Vicino je elegantní a extrémně robustní chromové nástěnné zrcadlo, které vám dokonale pomůže získat požadované světlo ve vaší koupelně kdykoli během dne. Je vybaven integrovanou LED. Poznámka: Tato LED dioda funguje pouze na baterie, proto se ujistěte, že máte pro svoji lampu několik baterií sami! Nevyměnitelná LED vydrží 20 000 hodin, stačí vyměnit baterie! Toto zrcadlo můžete otočit tak, aby se zvětšilo dvakrát, což pomáhá k lepšímu pohledu! Toto Vicino je stmívatelné na lumeny (maximálně 15) a Kelvin s dotykovou funkcí (od 3000 K do 6500 K). Je dokonale odolný vůči vodě díky hodnotě IP IP44. Příjemně chromované v kombinaci s ocelí a sklem. Je také sklopný a otočný, což usnadňuje používání tohoto Vicina! Lampu můžete zapnout nebo vypnout stisknutím spínače na zrcátku. Má celkovou délku 37 cm a výšku 27 cm. Zrcadlo má průměr 17,5 cm. Montážní deska pro stěnu má průměr 10 cm. Doplňte svou koupelnu praktickým nástěnným zrcadlem Vicino!
Tento neodolatelný produkt je k sehnání právě zde tady u nás v oblíbené rubrice nastenna svitidla! Nyní můžete najít parádní produkty ze zmíněné kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Tento diskontní kousek Designové nástěnné zrcadlo chromované vč. LED stmívatelné na teplý nastavitelný IP44 - Vicino od skvělé a známé značky QAZQA lze koupit tady nyní ve výhodné akci. Produkt koupíte teď u nás za 1 629 Kč.