Designové nástěnné svítidlo stříbrné včetně LED 4 světel IP54 – hloupé

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 99029 Atraktivní lampa s vlastním designem! Jedná se o malou kostku ve stříbrné barvě, díky níž je velmi... více informací »
Designové nástěnné svítidlo stříbrné včetně LED 4 světel IP54 - hloupé
Značka: Paul Neuhaus
1 429 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 99029 Atraktivní lampa s vlastním designem! Jedná se o malou kostku ve stříbrné barvě, díky níž je velmi...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 99029
Atraktivní lampa s vlastním designem! Jedná se o malou kostku ve stříbrné barvě, díky níž je velmi nadčasová. Lampa má výšku a hloubku 6,5 cm. Naše Silly má 4 světelné body, které mají integrovanou LED (nevyměnitelnou). Mají světelný výkon 3000 Kelvinů a 350 lumenů, takže poskytují atraktivní teplé bílé světlo. Lampa je dokončena takovým způsobem, že světlo je rozloženo po zdi, což vašim stěnám dává super pěkný efekt. Tato lampa je ideální pro venkovní použití, ale je také super trendy poutačem v koupelně! Je dokonale odolný vůči vodě díky nerezové oceli a hodnotě IP IP54 (odolný proti stříkající vodě). Poznámka: tato lampa není stmívatelná. Luxus a funkčnost v kombinaci s touto hloupostí!

Tento akční produkt Designové nástěnné svítidlo stříbrné včetně LED 4 světel IP54 - hloupé od populárního výrobce Paul Neuhaus jde nakoupit právě dnes za skvělou cenu. Momentálně v akci za 1 429 Kč.