Designové nástěnné svítidlo kulaté zlato – kladka

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97378 Tato nástěnná lampa je speciální díky světelnému efektu na zeď. Díky zlatému provedení je to mimořádně... více informací »
Designové nástěnné svítidlo kulaté zlato - kladka
Značka: QAZQA
1 039 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97378 Tato nástěnná lampa je speciální díky světelnému efektu na zeď. Díky zlatému provedení je to mimořádně...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97378
Tato nástěnná lampa je speciální díky světelnému efektu na zeď. Díky zlatému provedení je to mimořádně speciální. Lampa je sklopná, takže můžete sami určit cílový bod světla. S touto lampou vnesete extra atmosféru do obývacího pokoje, ložnice nebo do haly. Lampa má průměr 20 cm, výšku 20 cm a šířku 8 cm. Montážní deska má průměr 8 cm a výšku 2,5 cm. Lampu zakončíte dvěma světelnými zdroji s objímkou G9 (max. 40 W), tyto je třeba objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Dodejte svému domovu příjemný nádech pomocí nástěnné lampy Pulley.

Kvalitní a oblíbený produkt Designové nástěnné svítidlo kulaté zlato - kladka od známé společnosti QAZQA jde sehnat zde nyní za výhodnou cenu! Momentálně v akci za 1 039 Kč.