Designové nástěnné svítidlo kulaté zlato – kladka

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97378 Tato nástěnná lampa je speciální díky světelnému efektu na zeď. Díky zlatému provedení... více informací »
Designové nástěnné svítidlo kulaté zlato - kladka
Značka: QAZQA
2 089 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97378 Tato nástěnná lampa je speciální díky světelnému efektu na zeď. Díky zlatému provedení...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97378
Tato nástěnná lampa je speciální díky světelnému efektu na zeď. Díky zlatému provedení je to mimořádně speciální. Lampa je sklopná, takže můžete sami určit cílový bod světla. S touto lampou vnesete extra atmosféru do obývacího pokoje, ložnice nebo do haly. Lampa má průměr 20 cm, výšku 20 cm a šířku 8 cm. Montážní deska má průměr 8 cm a výšku 2,5 cm. Lampu zakončíte dvěma světelnými zdroji s objímkou G9 (max. 40 W), tyto je třeba objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Dodejte svému domovu příjemný nádech pomocí nástěnné lampy Pulley. Diskontní produkt jde nakoupit jednoduše tady na našich stránkách v oblíbené kategorii nastenna svitidla. Nyní koupíte ještě jiné kusy z této populární kategorie za super peníze!

Často hledaný produkt Designové nástěnné svítidlo kulaté zlato - kladka s pečetí kvality od značky QAZQA lze zakoupit tady a teď skutečně výhodně. Nabídky od 2 089 Kč.