Designové nástěnné svítidlo černé se zlatým čtvercem – Sab

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102862 Útulná a nadčasová nástěnná lampa v minimalistickém designu! Skutečný tvůrce nálad.... více informací »
Designové nástěnné svítidlo černé se zlatým čtvercem - Sab
Značka: QAZQA
1 289 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102862 Útulná a nadčasová nástěnná lampa v minimalistickém designu! Skutečný tvůrce nálad....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102862
Útulná a nadčasová nástěnná lampa v minimalistickém designu! Skutečný tvůrce nálad. Nástěnná lampa Sab může být použita v mnoha místnostech v domě a také v kanceláři. Má výšku 20 cm, délku 9,6 cm a hloubku 11,4 cm. Montážní deska má výšku 10 cm a hloubku 2,5 cm. Tuto Sab doplníte 2 světelnými zdroji GU10 (max. 50 W). Poznámka: Tyto světelné zdroje si musíte v internetovém obchodě objednat zvlášť. Je také stmívatelný pomocí externího stmívače (např. Nástěnného vypínače). Se zlatým povrchem uvnitř poskytuje tento Sab útulné, zlaté pastvinové světlo podél zdi; jak dolů, tak nahoru. Krásný doplněk v hale, v obývacím pokoji nebo v kuchyni jako základní osvětlení! S touto nástěnnou lampou si můžete doma užít více atmosféry. Žádaný kus Designové nástěnné svítidlo černé se zlatým čtvercem – Sab jde získat snadno tady a teď na našem webu v populární kategorii nastenna svitidla! Najděte si ještě ostatní produkty ve zmíněné kategorii za outletovou cenu. Značka QAZQA pro vás připravuje vysoce kvalitní produkty. za skutečně nížkou cenu. Podívejte se sami!

Oblíbený a akční produkt Designové nástěnné svítidlo černé se zlatým čtvercem - Sab od kvalitní značky QAZQA jde nakoupit v naší nabídce se slevou. Aktuálně výhodně za 1 289 Kč.