Designové nástěnné svítidlo černé se zlatem – Sab

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102859 Nadčasová černá nástěnná lampa v minimalistickém designu se zlatým interiérem.... více informací »
Designové nástěnné svítidlo černé se zlatem - Sab
Značka: QAZQA
2 519 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102859 Nadčasová černá nástěnná lampa v minimalistickém designu se zlatým interiérem....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102859
Nadčasová černá nástěnná lampa v minimalistickém designu se zlatým interiérem. Skutečný tvůrce atmosféry! Nástěnná lampa Sab může být použita v mnoha místnostech v domě a také v kanceláři. Má výšku 20 cm, délku 9,6 cm a hloubku 11,4 cm. Montážní deska má výšku 10 cm a hloubku 2,5 cm. Tuto Sab doplníte 2 světelnými zdroji GU10 (max. 50 W). Poznámka: Tyto světelné zdroje si musíte v internetovém obchodě objednat zvlášť. Je také stmívatelný pomocí externího stmívače (např. Nástěnného vypínače). Díky otevřenému designu nahoře a dole poskytuje nástěnná lampa krásné pastevní světlo podél stěny. Krásný doplněk v hale, v obývacím pokoji nebo v kuchyni jako základní osvětlení! Vychutnejte si doma více atmosféry s naším Sabem. Nový kousek jde koupit lehce tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice nastenna svitidla! Mrkněte na akční produkty z této známé kategorie za příznivou cenu! Významný výrobce QAZQA svým zákazníkům nabízí špičkové zboží.! To není vše, nebojte, máme toho více! Podívejte se také na více kousků od výrobce QAZQA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní produkt Designové nástěnné svítidlo černé se zlatem - Sab od top výrobce QAZQA snadno seženete právě nyní na našich stránkách v akci! Nyní získáte od 2 519 Kč.