Designové nástěnné svítidlo černé se zlatem – Organo S

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102876 Tato hliníková nástěnná lampa Organo S je nadčasově dokončena v černé barvě s kulatým... více informací »
Designové nástěnné svítidlo černé se zlatem - Organo S
Značka: QAZQA
1 859 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102876 Tato hliníková nástěnná lampa Organo S je nadčasově dokončena v černé barvě s kulatým...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102876
Tato hliníková nástěnná lampa Organo S je nadčasově dokončena v černé barvě s kulatým tvarem a zlatým interiérem. Zlatý povrch na vnitřní straně lampy vytváří ve vašem domě útulnou a příjemnou atmosféru! Lampa má výšku 40 cm, hloubku 11,4 cm a délku 9,6 cm. Montážní deska má hloubku 2,5 cm a výšku 10 cm. Tuto designovou lampu doplníte dvěma světelnými zdroji GU10 o maximálním výkonu 50 W. Poznámka: Tyto světelné zdroje si musíte v našem internetovém obchodě objednat zvlášť. Je také stmívatelný pomocí externího stmívače (např. Nástěnného vypínače). Udělejte si doma pohodlí díky naší Organo S! Díky otevřenému designu nahoře a dole poskytuje krásné pastvinové světlo na zdi. Nadčasový přístroj do haly, do obývacího pokoje nebo do ložnice!

Výjimečný výrobek Designové nástěnné svítidlo černé se zlatem - Organo S od našeho předního výrobce QAZQA jednoduše můžete pořídit u nás teď napořád výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 859 Kč.