Designové nástěnné svítidlo černé se zlatem – Faldo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102898 Unikátní designová nástěnná lampa v černé barvě a zlatém interiéru. Zlatý povrch na vnitřní straně... více informací »
Designové nástěnné svítidlo černé se zlatem - Faldo
Značka: QAZQA
1 035 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102898 Unikátní designová nástěnná lampa v černé barvě a zlatém interiéru. Zlatý povrch na vnitřní straně...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102898
Unikátní designová nástěnná lampa v černé barvě a zlatém interiéru. Zlatý povrch na vnitřní straně lampy vytváří ve vašem domě útulnou a příjemnou atmosféru! Lampa má výšku 17,9 cm a hloubku 9,8 cm. Montážní deska má hloubku 1,5 cm a délku 5 cm. Tuto designovou nástěnnou lampu doplníte světelným zdrojem G9 o max. 40 W. Poznámka: tento světelný zdroj si musíte v našem internetovém obchodě objednat zvlášť. Je také stmívatelný pomocí externího stmívače (např. Nástěnného vypínače). Udělejte to doma s naším Faldo útulně! Díky pěknému složenému designu je lampa skutečným poutačem. Nadčasový přístroj do haly, do obývacího pokoje nebo do ložnice!

Tento zlevněný kus Designové nástěnné svítidlo černé se zlatem - Faldo od dodavatele zboží QAZQA máte možnost nakoupit tady teď za extra cenu. Akční cena od 1 035 Kč.