Designové nástěnné svítidlo černé se zlatem – Alone S

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102897 Tato hliníková nástěnná lampa Alone S má nadčasový povrch v černém a zlatém interiéru. Zlatý povrch na... více informací »
Designové nástěnné svítidlo černé se zlatem - Alone S
Značka: QAZQA
569 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102897 Tato hliníková nástěnná lampa Alone S má nadčasový povrch v černém a zlatém interiéru. Zlatý povrch na...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102897
Tato hliníková nástěnná lampa Alone S má nadčasový povrch v černém a zlatém interiéru. Zlatý povrch na vnitřní straně lampy vytváří ve vašem domě útulnou a příjemnou atmosféru! Lampa má výšku 10 cm a délku 15 cm. Montážní deska má hloubku 1,5 cm a výšku 5 cm. Tuto designovou lampu doplníte světelným zdrojem G9 o max. 40 W. Poznámka: tento světelný zdroj si musíte v našem internetovém obchodě objednat zvlášť. Je také stmívatelný pomocí externího stmívače (např. Nástěnného vypínače). Udělejte si to doma útulně s naším Alone S! Díky otevřenému designu nahoře a dole poskytuje krásné pastvinové světlo na zdi. Nadčasový přístroj do haly, do obývacího pokoje nebo do ložnice!
Tento skvělý výrobek je dostupný bez problémů tu na našem webu zařazený v sekci nastenna svitidla! Nyní si můžete koupit parádní produkty z této známé sekce z pohodlí domova! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás více skvělých produktů značky QAZQA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce QAZQA pro své zákazníky prodává top výrobky Nakupujte výhoděn u nás!

Tento kvalitní a levný produkt Designové nástěnné svítidlo černé se zlatem - Alone S od společnosti se zárukou kvality QAZQA máte možnost sehnat již dnes skutečně levně! Nabídky od 569 Kč.