Designové nástěnné svítidlo černé nastavitelné – Luna

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97368 Tato nástěnná lampa od společnosti QAZQA má elegantní a rafinované svítidlo, díky čemuž... více informací »
Designové nástěnné svítidlo černé nastavitelné - Luna
Značka: QAZQA
1 369 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97368 Tato nástěnná lampa od společnosti QAZQA má elegantní a rafinované svítidlo, díky čemuž...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97368
Tato nástěnná lampa od společnosti QAZQA má elegantní a rafinované svítidlo, díky čemuž je skutečným vítězem. Vypadá moderně i retro díky svému nápadnému tvaru. Černá barva je velmi nadčasová. Luna je jedinečná nástěnná lampa, rameno a stínidlo jsou nastavitelné, takže můžete nechat světlo svítit tam, kde to potřebujete. Má délku 67 cm a výšku 30 cm. Montážní deska pro stěnu má výšku 12 cm a délku 5 cm. Svítilna má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 60 W). Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače: takže si určete svoji vlastní atmosféru! Poskytněte doma s Lunou speciální poutač. Nový produkt lze sehnat právě tady na našich stránkách v populární kategorii nastenna svitidla! Prozkoumejte parádní produkty z této rubriky jednoduše online. Náš sortiment je široký, podívejte se taky na více skvělých kousků od dodavatele . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce poskytuje kvalitní výrobky Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Tento výjimečný výrobek Designové nástěnné svítidlo černé nastavitelné - Luna jednoduše najdete zde ve slevě! Cena již od 1219.00 Kč 1 369 Kč.