Designové nástěnné svítidlo černé – Baya

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102988 Jedinečný poutač díky otevřenému designu a robustnímu designu! Tato nástěnná lampa Baya... více informací »
Designové nástěnné svítidlo černé - Baya
Značka: QAZQA
1 235 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102988 Jedinečný poutač díky otevřenému designu a robustnímu designu! Tato nástěnná lampa Baya...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102988
Jedinečný poutač díky otevřenému designu a robustnímu designu! Tato nástěnná lampa Baya ukradne show v obývacím pokoji, v ložnici nebo jako základní lampu v hale. Je krásně dokončen v černé barvě s otevřeným designem, který poskytuje hravý světelný efekt v celém domě. Má průměr 25,4 cm a výšku 28 cm. Montážní deska má hloubku 2,5 cm a průměr 10 cm. Doplňte svůj Baya o nápadný světelný zdroj, který se vejde do světelného zdroje E27 (max. 60 W). Poznámka: světelný zdroj není součástí dodávky, takže si vyberte pěknou variantu sami! Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Poskytněte svému domovu chladné světlé místo s naší Bayou!
Kvalitní a oblíbený kousek lze sehnat v pohodě tu na našich stránkách umístěný v rubrice nastenna svitidla! Nyní můžete koupit ještě ostatní produkty ve zmíněné rubrice v akci. Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také více skvělých kousků značky QAZQA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt Designové nástěnné svítidlo černé - Baya od společnosti s předním postavením na trhu QAZQA snadno můžete získat tady nyní za nejnižší cenu. Momentálně k dispozici za 1 235 Kč.