Designové nástěnné svítidlo černé – Arre

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102892 Nadčasová designová nástěnná lampa v černé barvě, tato Arre. Díky otevřenému designu... více informací »
Designové nástěnné svítidlo černé - Arre
Značka: QAZQA
485 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102892 Nadčasová designová nástěnná lampa v černé barvě, tato Arre. Díky otevřenému designu...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102892
Nadčasová designová nástěnná lampa v černé barvě, tato Arre. Díky otevřenému designu digestoře poskytuje krásný světelný efekt ve vašem pokoji a proti zdi. Má výšku 18 cm a průměr 8 cm. Montážní deska má velikost 7 cm x 7 cm. Doplňte jej světelným zdrojem GU10 o výkonu max. 50 W. Poznámka: tento světelný zdroj není součástí dodávky, stále si jej můžete objednat samostatně v našem internetovém obchodě! Nejlepší efekt vytvoříte, když zavěsíte dva nebo tři vedle sebe. Ideální základní lampa v hale nebo v jídelně! Je stmívatelný pomocí externího stmívače. Vytvořte atmosféru ve svém domě s naší nástěnnou lampou Arre. Kvalitní a levný produkt Designové nástěnné svítidlo černé – jde sehnat pohodlně na našem webu v kategorii nastenna svitidla. Nyní koupíte ostatní výrobky z této populární kategorie za výhodnou cenu! Oblíbená značka QAZQA pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní sortiment Však to vidíte sami!

Tento kvalitní produkt Designové nástěnné svítidlo černé - Arre od dodavatele se skvělou pověstí QAZQA k dostání tady a teď právě ve výprodejové akci! Aktuálně výhodně za 485 Kč.