Designové nástěnné svítidlo černé a zlaté – Sola

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91063 Jednoduché, neutrální, kompaktní a univerzálně použitelné nástěnné svítidlo. Světlo... více informací »
Designové nástěnné svítidlo černé a zlaté - Sola
Značka: QAZQA
695 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91063 Jednoduché, neutrální, kompaktní a univerzálně použitelné nástěnné svítidlo. Světlo...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91063
Jednoduché, neutrální, kompaktní a univerzálně použitelné nástěnné svítidlo. Světlo svítí nahoru a dolů podél stěny, což vytváří pěkný světelný efekt. Skvrna má výšku 10,3 cm, hloubku 10 cm a délku 8,4 cm. Montážní deska na zeď má výšku 6 cm. Je krásně dokončen v elegantní černé barvě, díky čemuž je velmi moderní. Tuto nástěnnou lampu můžete doplnit objednáním světelného zdroje, který se hodí do svítidla G9 (max. 40 W). Tuto Sola můžete ztlumit externím stmívačem (stmívač není součástí dodávky). Jaká pěkná vychytávka, tahle Sola.
Nový výrobek je k sehnání také tady na našich stránkách ve známé sekci nastenna svitidla. Podívejte se na vyjímečné zboží z této oblíbené sekce za nejnižší cenu. Tato značka QAZQA má na skladě prvotřídní produkty. Podívejte se sami! To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se taky na další kvalitní zboží od výrobce QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový kus Designové nástěnné svítidlo černé a zlaté - Sola od populárního výrobce QAZQA je k dostání u nás nyní pořád výhodně! V akci za 695 Kč.