Designové nástěnné svítidlo černé 32 cm vč. LED se stmívačem – tablo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102620 Tato elegantní nástěnná lampa je skutečným doplňkem vašeho interiéru! Design okamžitě... více informací »
Designové nástěnné svítidlo černé 32 cm vč. LED se stmívačem - tablo
Značka: QAZQA
1 395 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102620 Tato elegantní nástěnná lampa je skutečným doplňkem vašeho interiéru! Design okamžitě...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102620
Tato elegantní nástěnná lampa je skutečným doplňkem vašeho interiéru! Design okamžitě dodá vašemu domovu moderní vzhled. Žárovka má výšku 15 cm, délku 30 cm a šířku 32 cm. Rameno je snadno nastavitelné ve směru, kde potřebujete světlo. Tato nástěnná lampa je dodávána s nevyměnitelnou LED 4 Watt. Světelný zdroj má 2700 Kelvinů a maximálně 350 lumenů. Pomocí tlačítka na svítidle můžete tuto nástěnnou lampu snadno ztlumit do požadované polohy světla. Díky tomu je tato lampa dokonalá jako noční světlo nebo osvětlení například k osvětlení krásného obrazu. Díky funkci stmívání můžete také vytvořit požadovanou atmosféru! Hodně žádaný výrobek Designové nástěnné svítidlo černé 32 cm vč. LED se stmívačem – tablo je k dostání prostě tady u nás zařazený v kategorii nastenna svitidla! Máme pro vás ještě jiné produkty z této populární sekce za super cenu.

Ve slevě produkt Designové nástěnné svítidlo černé 32 cm vč. LED se stmívačem - tablo od našeho předního výrobce QAZQA lze zakoupit momentálně v naši nabídce až neuvěřitelně levně! Výhodně za cenu 1 395 Kč.